2000

کلینیک دندان پزشکی رویال

انتظار شما از فضای مطلوب یک کلینیک دندانپزشکی چیست؟ به نظر شما چه خصوصیت های بارزی در یک کلینیک دندانپزشکی می تواند میزان رضایت شما را تامین نماید؟
عکس بخش ترمیم و ارتودنسی کلینیک دندانپزشکی رویای لبخندنیاز به کلینیک تخصصی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و بهترین متخصصین در یک مجموعه و جای خالی آن در تهران و خاورمیانه بسیار احساس می شد به همین منظور مجموعه ای کامل از کادر متخصصین و دندانپزشکان مجرب؛ ایمپلنتولوژیست، اندودنتیست، اطفال، جراحان فک و صورت، ارتودنتیست، پریو، در تهران بزرگ با دو شعبه افتتاح شد.

کلینیک دندان پزشکی رویال به همت تنی چند از پزشکان مجرب و کار آزموده با نیت گرد آوری متخصصین و تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.

دکتر احمد زارع زاده مهریزیعکس دکتر علی بشارتمجموعه گردآوری شده حاصل 28 سال تجربه و تخصص موسسین این مجموعه آقایان دکتر علی بشارت و دکتر احمد زارع زاده و همکاری مراکز علمی جهان و به ویژه آکادمیایمپلنت آمریکا می باشد و به عنوان یکی از سایت های این آکادمی به فعالیت های تحقیقاتی و تبادل نظر با پزشکان ایران و جهان مبادرت می ورزد.

شعبه اول در اقدسیه تهران در تاریخ 30/06/1391 و پس از استقبال بی نظیر، شعبه میدان حر جهت رفاه حال همشهریان در تاریخ 1/10/1392 افتتاح شد. هر دو مجموعه از لحاظ کیفیت و استاندارد های بین المللی بی نظیر هستند.

کلینیک دندانپزشکی رویال با سبکی مدرن، منحصر به فرد با محیطی شاد و سرزنده است و همین مسئله این کلینیک را از دیگر کلینیک هایی که تا به حال دیده اید ، متمایز ساخته است. از آنجایی که مراجعین این مجموعه شامل تمامی سنین می شود، سعی شده است راحتی و سهولت استفاده ی همه ی مراجعین از این مرکز فراهم شود.

در طراحی اتاق انتظار کلینیک رویال به مفهومی فراتر از یک فضای درمانی و بهداشتی فکر شده است تا برای بیماران محیطی گرم و خودمانی فراهم آورد.

با وجود نوبت دهی دندانپزشکی اینترنتی و سیستم نوبت دهی مناسب و یا در شرایط معطلی بیماران در مراکزی که بیماران ترومای دندانپزشکی هم وجود دارند و یا در مراکز دندانپزشکی چند تخصصی ٬ باید به ازای هر یونیت دندانپزشکی حداقل ۴ صندلی انتظار وجود داشته باشد.

عکس دکتر علی بشارت در حال جراحی ایمپلنت

در کلینیک دندان پزشکی رویال کلیه خدمات تخصصی دندان پزشکی از جمله عکس دندان ایمپلنت (کاشت دندان)، ارتودنسی، زیبایی و ترمیمی انجام میگردد.

 1. تهران، اقدسیه، موحد دانش، روبروی سپند، خیابان نیلوفر، مجتمع فوق تخصصی صاحب قرانیه، طبقه سوم، واحد 307

  تلفن : 4-26140260(021)

  تهران، خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حر، نبش کوچه صفاریان، کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند

  تلفن : 66411577(021)

  کلینیک دندانپزشکی رویال
  نیلوفر
  تهران, اقدسیه ایران
 2. royalclinic.co@gmail.com

 3. بیمه های طرف قرارداد:

  بانک مرکزی

  بانک سپه

  بانک رفاه کارگران

  بانک تجارت

  بیمه دانا

  بیمه رازی

  بیمه ایران

  بیمه میهن

  بیمه آتیه ساز حافظ

  بیمه ملت

  www.royalclinic.ir

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *